Studio Aktiverum

Kontakta oss

KONTAKTUPPGIFTER

STUDIO AKTIVERUM AB
SÖDRA TVÄRGÅNGEN 3
254 52 HELSINGBORG
042-16 40 60
RECEPTIONEN.BERGA@STUDIOAKTIVERUM.SE

Har du några frågor eller önskar att något var annorlunda på vår anläggning? Kontakta oss på feedback@studioaktiverum.se

Öppettider

MÅN – TOR 06:00 – 21:30
FRE 06:00 – 20:00
LÖR 08:00 – 17:00
SÖN 08:00 – 18:00

Några av våra ovanligt bra medarbetare

VD

Robert Jäderkvist

robert@studioaktiverum.se

Plats- och personalansvarig

Sara Freij

sara@studioaktiverum.se

Spaansvarig

Denice Nissi

denice@studioaktiverum.se

PT- och gymansvarig

Olle Lindström

olle@studioaktiverum.se

Medlemsrådgivare

Annette Duhs

annette@studioaktiverum.se

Marknadsföring

Josefin Pålhsson

josefin@studioaktiverum.se

Naprapater

Nordic Refit

nordicrefit.se